Strona główna » Zmieniamy się dla Ciebie

Zmieniamy się dla Ciebie

Szanowni Państwo,

     Mamy przyjemność poinformować, że w trosce o wygodę naszych Klientów oraz dążąc do zapewnienia dostępu do stale rozszerzającej się oferty produktów i usług, Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze wprowadza nowy system informatyczny. W ślad za tym zmieni się również System Bankowości Elektronicznej. Jesteśmy przekonani, że nowe rozwiązanie to jeszcze większa wygoda obsługi oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

To co niezmienne – to jak zawsze najwyższy poziom bezpieczeństwa.

W związku z powyższym pragniemy poinformować, że główne prace techniczne w tym zakresie będą prowadzone w dniach od 12.04.2024r. do 14.04.2024r.

Z jakimi niedogodnościami możecie Państwo spotkać się w okresie od 12.04.2024 do 14.04.2024?

 • 12.04.2024 (piątek) – przelewy w tym dniu będą realizowane do godziny 11.30
 • Bankowość elektroniczna – będzie niedostępna od 12.04.2024 od godz.11.30 do 15.04.2024 do godziny 8.00
 • Bankomaty – należące do naszego Banku, tj. w Kamiennej Górze (przy ul. Waryńskiego i przy ul. Wałbrzyskiej), w Lubawce, w Mieroszowie, w Czarnym Borze, w Jeleniej Górze, w Krzeszowie i w Chełmsku Śląskim – mogą wystąpić przerwy w ich działaniu od 12.04.2024 od godziny 12.00 do 14.04.2024r.

W razie trudności wypłaty gotówki z naszych bankomatów, zachęcamy do korzystania z innych bezprowizyjnych bankomatów, których aktualna lista dostępna jest tutaj: https://www.bankbps.pl/znajdz-placowke?view=maps

 • Karty i transakcje kartowe – mogą Państwo płacić kartami w punktach usługowo-handlowych przez cały weekend wdrożeniowy
 • Nowa bankowość elektroniczna – będzie dostępna od 15.04.2024 (poniedziałek) od godziny 8.00.
  • zmieniona zostanie szata graficzna,
  • zmieniony zostanie adres logowania,
  • konieczne będzie pobranie nowej aplikacji mobilnej.

Identyfikator do logowania pozostanie bez zmian, hasła do pierwszego logowania zostaną przesłane na Państwa telefony.

Będziemy Państwa cyklicznie informować, przypominać  i  przygotowywać do zmian.  

Szczegółowe informacje w tym temacie otrzymają Państwo w kolejnych wiadomościach w bankowości internetowej, w aktualnościach na stronie internetowej Banku bskamgora.pl oraz na facebook.

Zachęcamy do śledzenia aktualności.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy banku, numery telefonów podane są na stronie naszego banku bskamgora.pl w zakładce „kontakt”.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Banku Spółdzielczego w Kamiennej Górze

Scroll to Top