Strona główna » Zmiana bankowości internetowej

Zmiana bankowości internetowej

Szanowni Państwo,

     Mamy przyjemność poinformować, że w trosce o wygodę naszych Klientów oraz dążąc do zapewnienia dostępu do stale rozszerzającej się oferty produktów i usług, Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze wprowadza nowy system informatyczny. W ślad za tym zmieni się również System Bankowości Elektronicznej. Jesteśmy przekonani, że nowe rozwiązanie to jeszcze większa wygoda obsługi oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

To co niezmienne – to jak zawsze najwyższy poziom bezpieczeństwa.

W związku z powyższym pragniemy poinformować, że główne prace techniczne w tym zakresie będą prowadzone w dniach od 12.04.2024r. do 14.04.2024r.

Z jakimi niedogodnościami możecie Państwo spotkać się w okresie od 12.04.2024 do 14.04.2024?

 • 12.04.2024 (piątek) – przelewy w tym dniu będą realizowane do godziny 11.30
 • Bankowość elektroniczna – będzie niedostępna od 12.04.2024 od godz.11.30 do 15.04.2024 do godziny 8.00
 • Bankomaty – należące do naszego Banku, tj. w Kamiennej Górze (przy ul. Waryńskiego i przy ul. Wałbrzyskiej), w Lubawce, w Mieroszowie, w Czarnym Borze, w Jeleniej Górze, w Krzeszowie i w Chełmsku Śląskim – mogą wystąpić przerwy w ich działaniu od 12.04.2024 od godziny 12.00 do 14.04.2024r.

W razie trudności wypłaty gotówki z naszych bankomatów, zachęcamy do korzystania z innych bezprowizyjnych bankomatów, których aktualna lista dostępna jest tutaj: https://www.bankbps.pl/znajdz-placowke?view=maps

 • Karty i transakcje kartowe – mogą Państwo płacić kartami w punktach usługowo-handlowych przez cały weekend wdrożeniowy
 • Nowa bankowość elektroniczna – będzie dostępna od 15.04.2024 (poniedziałek) od godziny 8.00.
  • zmieniona zostanie szata graficzna,
  • zmieniony zostanie adres logowania,
  • konieczne będzie pobranie nowej aplikacji mobilnej.

Identyfikator do logowania pozostanie bez zmian, hasła do pierwszego logowania zostaną przesłane na Państwa telefony po przejściu procedury resetowania hasła.

Będziemy Państwa cyklicznie informować, przypominać  i  przygotowywać do zmian.  

Szczegółowe informacje w tym temacie otrzymają Państwo w kolejnych wiadomościach w bankowości internetowej, w aktualnościach na stronie internetowej Banku bskamgora.pl oraz na facebook.

Zachęcamy do śledzenia aktualności.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy banku, numery telefonów podane są na stronie naszego banku bskamgora.pl w zakładce „kontakt”.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Banku Spółdzielczego w Kamiennej Górze

Scroll to Top