Strona główna » Oferta Pracy

Oferta Pracy

Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze

zatrudni pracownika na stanowisko:  Kasjera

Miejsce pracy : Kamienna Góra

Główne zadania:

  • obsługa wpłat i wypłat gotówkowych w PLN i walutach: EUR, GBP, USD;
  • skup i sprzedaż walut obcych;
  • przeliczanie, sortowanie, pakowanie i oznaczanie znaków pieniężnych;
  • prawidłowa gospodarka zasobami gotówki w kasie zgodzie z wewnętrznymi procedurami.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • znajomość programów Word, Excel;
  • uczciwość, rzetelność i komunikatywność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoka kultura osobista;
  • doświadczenie w bankowości lub kasjera złotowo – walutowego (mile widziane);
  • niekaralność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo z perspektywą zatrudnienia na czas nieokreślony;
  • wsparcie merytoryczne i możliwość uczenia się od zespołu z wieloletnim doświadczeniem;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny system wynagradzania i pakiet socjalny.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną i konsekwentną w działaniu – zapraszamy do aplikowania na ww. stanowisko.

Zgłoszenia (CV, list motywacyjny wraz z załączoną klauzulą RODO) prosimy przesyłać na adres mailowy: sekretariat@bskamgora.pl w terminie do dnia 27.02.2023r. do godz. 10.00.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Scroll to Top