Strona główna » Oferta pracy

Oferta pracy

Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze

zatrudni pracownika na stanowisko obsługi  klienta indywidualnego (umowa na zastępstwo)

Miejsce pracy : Kamienna Góra

Główne zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów rachunkowo-depozytowych dla klientów indywidualnych
  • sporządzanie dokumentacji
  • dbanie o długofalowe relacje z Klientami m.in. poprzez dopasowywanie oferty do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość misji i celów działania banków spółdzielczych
  • znajomość podstawowych produktów depozytowych
  • znajomość programów Word, Excel
  • uczciwość, rzetelność i komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w bankowości i sprzedaży produktów bankowych (mile widziane)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo w polskim Banku
  • wsparcie merytoryczne i możliwość uczenia się od zespołu z wieloletnim doświadczeniem
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagradzania i pakiet socjalny

Jeśli jesteś osobą otwartą, odpowiedzialną i konsekwentną w działaniu – zapraszamy do aplikowania na ww. stanowisko.

Zgłoszenia (CV, list motywacyjny wraz z załączoną klauzulą RODO) prosimy przesyłać na adres mailowy: sekretariat@bskamgora.pl w terminie do dnia 15.04.2022r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Scroll to Top