Kredyt w ROR

  • kwota kredytu: do 6-krotności średnich miesięcznych wpływów z ostatnich 3 miesięcy
  • oprocentowanie zmienne w skali roku: stopa referencyjna NBP + marża 7,10 p.p.
  • okres spłaty kredytu: do 12 miesięcy z możliwością automatycznego przedłużenia kredytu na następne 12 miesięcy
  • prowizja za udzielenie kredytu 3,50% (min. 60,00zł)
  • prowizja za odnowienie kredytu 1,00% (min. 60,00zł)
Formularz kontaktowy

Informacje

Kredyt gotówkowy w ROR to wygodny sposób na szybkie uzyskanie kredytu na okres, w którym rzeczywiście go potrzebujesz. Jeśli nie korzystasz z niego nie zapłacisz żadnych odsetek. Kredyt udzielamy osobom posiadającym rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w BS od co najmniej 3 miesięcy, charakteryzujący się systematycznymi miesięcznymi wpływami oraz posiadającym udokumentowane źródło dochodów w trakcie okresu kredytowania.

Kto może skorzystać z kredytu?

Osoba posiadająca rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w BS od co najmniej 3 miesięcy, charakteryzujący się systematycznymi miesięcznymi wpływami oraz posiadające udokumentowane źródło dochodów w trakcie okresu kredytowania

RRSO

RRSO dla kredytu w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym wynosi 16,485746% została wyliczona przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu 10 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 11 397,40 zł, oprocentowanie zmienne 10,60% w skali roku (stanowi sumę wartości stopy referencyjnej NBP, która na dzień 25.03.2022 r. wynosi 3,50% i marży Banku 7,10%), całkowity koszt kredytu 1 397,40 zł (w tym: prowizja 350,00 zł, odsetki 987,40 zł, koszt prowadzenia rachunku ROR w okresie kredytowania 60,00 zł) okres kredytowania 12 miesięcy, przy założeniu, że przez cały okres kredytowania całkowicie wykorzystywany będzie przyznany kredyt w ROR, odsetki płatne każdego ostatniego dnia miesiąca, spłata kapitału jednorazowo na koniec okresu kredytowania w wysokości – 10 000,00 zł. Oprocentowanie kredytu jest zmienne i w okresie obowiązywania umowy kredytu może ulec zmianie w związku ze zmianą stopy referencyjnej NBP, która może spowodować, że koszty obsługi kredytu mogą wzrosnąć lub zmaleć. Zmienne oprocentowanie niesie za sobą ryzyko wzrostu wysokości raty odsetkowej, a tym samym całkowitej kwoty do zapłaty. Wyliczenia reprezentatywne dla kredytu w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym na dzień 25 marca 2022 r. Szczegóły oferty są dostępne w placówkach Banku.

Do pobrania

Formularz kontaktowy
W formularzu nie wysyłaj swojego loginu, hasła dostępu, numeru karty, swojego numeru PIN ani PESEL

    Administratorem danych osobowych jest Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie z wykorzystaniem formularza kontaktowego. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym o celach i przysługujących Ci prawach dostępne jest na stronie internetowej: www.bskamgora.pl w Polityce prywatności i zakładce RODO.
    Przewiń do góry