Kredyt w ROR

kwota kredytu: do 6-krotności średnich miesięcznych wpływów z ostatnich 3 miesięcy
oprocentowanie zmienne w skali roku: dwukrotność odsetek ustawowych
okres spłaty kredytu: do 12 miesięcy z możliwością automatycznego przedłużenia kredytu na następne 12 miesięcy
prowizja za udzielenie kredytu 3,50% (min. 100,00zł)
prowizja za odnowienie kredytu 1,50% (min. 100,00zł)
Formularz kontaktowy

Informacje

Kredyt gotówkowy w ROR to wygodny sposób na szybkie uzyskanie kredytu na okres, w którym rzeczywiście go potrzebujesz. Jeśli nie korzystasz z niego nie zapłacisz żadnych odsetek. Kredyt udzielamy osobom posiadającym rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w BS od co najmniej 3 miesięcy, charakteryzujący się systematycznymi miesięcznymi wpływami oraz posiadającym udokumentowane źródło dochodów w trakcie okresu kredytowania.

Kto może skorzystać z kredytu?

Osoba posiadająca rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w BS od co najmniej 3 miesięcy, charakteryzujący się systematycznymi miesięcznymi wpływami oraz posiadające udokumentowane źródło dochodów w trakcie okresu kredytowania

RRSO

RRSO dla kredytu w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym wynosi 25,345192% została wyliczona przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu 4 500,00 PLN, całkowita kwota do zapłaty 5 502,83 PLN, oprocentowanie zmienne 17,50% w skali roku (dwukrotność odsetek ustawowych liczonych jako suma stopy referencyjnej NBP i 3,50%), całkowity koszt kredytu 1 002,83 PLN (w tym: prowizja 157,50 PLN, odsetki 785,33 PLN, koszt prowadzenia rachunku ROR w okresie kredytowania 60,00 PLN) okres kredytowania 12 miesięcy, przy założeniu, że przez cały okres kredytowania całkowicie wykorzystywany będzie przyznany kredyt w ROR, odsetki płatne każdego ostatniego dnia miesiąca, spłata kapitału jednorazowo na koniec okresu kredytowania w wysokości – 4 500,00 PLN. Oprocentowanie kredytu jest zmienne i w okresie obowiązywania umowy kredytu może ulec zmianie w związku ze zmianą stopy referencyjnej NBP, która może spowodować, że koszty obsługi kredytu mogą wzrosnąć lub zmaleć. Zmienne oprocentowanie niesie za sobą ryzyko wzrostu wysokości raty odsetkowej, a tym samym całkowitej kwoty do zapłaty. Wyliczenia reprezentatywne dla kredytu w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym na dzień 01 czerwca 2022 r. Szczegóły oferty są dostępne w placówkach Banku.

Do pobrania

Zaświadczenie o dochodach
Tabela oprocentowania produktów kredytowych
Taryfa opłat i prowizji
Formularz kontaktowy
W formularzu nie wysyłaj swojego loginu, hasła dostępu, numeru karty, swojego numeru PIN ani PESEL

[contact-form-7 id=”36767″ title=”Formularz 1″]

Administratorem danych osobowych jest Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie z wykorzystaniem formularza kontaktowego. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym o celach i przysługujących Ci prawach dostępne jest na stronie internetowej: www.bskamgora.pl w Polityce prywatności i zakładce RODO.
Scroll to Top