Strona główna » Oferta pracy

Oferta pracy

Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze

zatrudni pracownika na stanowisko: Inspektora ds. kredytów

Miejsce pracy : Kamienna Góra

Główne zadania:

  • aktywna sprzedaż  produktów kredytowych dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i rolników;
  • umiejętność badania wstępnej zdolności kredytowej;
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami Banku i pozyskiwanie nowych;
  • obsługa posprzedażowa Klientów.

Oczekiwania:

  • wykształcenie preferowane: wyższe lub średnie o profilu ekonomicznym;
  • znajomość produktów i usług bankowych;
  • znajomość programów Word, Excel;
  • uczciwość, rzetelność i komunikatywność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoka kultura osobista;
  • doświadczenie w bankowości;
  • niekaralność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wsparcie merytoryczne i możliwość uczenia się od zespołu z wieloletnim doświadczeniem;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

    Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną i konsekwentną w działaniu – zapraszamy do aplikowania na ww. stanowisko.

    Zgłoszenia (CV, list motywacyjny wraz z załączoną klauzulą RODO) prosimy przesyłać na adres mailowy: sekretariat@bskamgora.pl w terminie do dnia 27.02.2023r. do godz. 10.00.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Scroll to Top