Strona główna » Klienci indywidualni » Karty płatnicze » Aplikacja mobilna BSPAY
BS pay

Aplikacja mobilna BSPay

Wystarczy Ci telefon z zainstalowaną aplikacją BS Pay do zarządzania swoimi kartami. Z aplikacją zapłacisz telefonem, wygenerujesz kod BLIK (nie dotyczy kart do kont firmowych), znajdziesz najbliższy bezprowizyjny bankomat. Ale to nie wszystko, poznaj wszystkie zalety BS Pay. Pobierz ją ze sklepu Google Play lub App Store i wygodnie płać tak jak lubisz.

Korzyści dla Ciebie

BLIK

generuj kody BLIK (nie dotyczy kart do kont firmowych)

płać zbliżeniowo smartfonem

znajdź najbliższy bezprowizyjny bankomat

włącz/wyłącz płatności zbliżeniowe, aktywuj kartę, ustal PIN i wiele więcej

Jak zacząć korzystać z aplikacji BS Pay?

Pobierz aplikację BSPay

Ściągnij i zainstaluj darmową aplikację BS Pay na telefonie – wymagany telefon z systemem Android min. 5.0 lub  iOS min.11.0.

Wprowadź kod

Wprowadź w telefonie kod aktywacyjny wygenerowany na portalu kartosfera.pl w zakładce „Aplikacja mobilna” po kliknięciu „Aktywuj nowe urządzenie”.

Utwórz PIN i aktywuj aplikację

Utwórz własny PIN i zaloguj się do aplikacji.  W portalu kartosfera.pl, w zakładce „Aplikacja mobilna” aktywuj zainstalowaną aplikację BS Pay.

Jak zacząć korzystać z BLIKA?

Uruchom usługę BLIK akceptując Regulamin korzystania z Usługi BLIK dostępnej w aplikacji mobilnej BS Pay dla klientów banku z Grupy Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. oraz wybierając konto osobiste powiązane z tą usługą – z tego rachunku będą dokonywane transakcje za pośrednictwem usługi BLIK (jeśli posiadasz kilka kont osobistych, możesz swobodnie zmieniać rachunki, z których będą wykonywane transakcje BLIK)

Jak płacić BLIKiem?

Wybierz BLIK w aplikacji BS Pay. Następnie wygeneruj jednorazowy kod i podaj go podczas dokonywania transakcji. Zatwierdź operację w aplikacji BS Pay

Przydatne informacje

Jak uruchomić płatności telefonem?

Android

Dodaj kartę do Google Pay, przycisk znajduje się w aplikacji BS Pay pod wizerunkiem karty.
W trakcie dodawania karty poprzez BS Pay aplikacja może poprosić o zmianę ustawień płatności NFC, w menu „Dotknij i zapłać”, na Google Pay. Należy zezwolić na taką operację.
W celu wykonywania płatności mobilnych urządzenie musi posiadać technologię NFC.

Apple

Dodaj kartę do Apple Pay – otwórz aplikację Apple Watch w swoim iPhonie lub przejdź do ustawień w iPad, następnie otwórz sekcję „Wallet i Apple Pay”.

W celu wykonywania płatności mobilnych urządzenie musi posiadać technologię NFC.

Płać wygodnie

Płać telefonem w sklepach stacjonarnych wybudzając go i zbliżając do terminala płatniczego. Nie musisz odblokowywać telefonu.
Korzystaj z płatności Google Pay / Apple Pay wszędzie tam gdzie widoczny jest jeden z tych symboli:

Scroll to Top