Strona główna » Klienci indywidualni » Karty płatnicze » Aplikacja mobilna BSPAY
BS pay

Aplikacja mobilna BSPay

Wystarczy Ci telefon z zainstalowaną aplikacją BS Pay do zarządzania swoimi kartami. Z aplikacją zapłacisz telefonem, wygenerujesz kod BLIK (nie dotyczy kart do kont firmowych), znajdziesz najbliższy bezprowizyjny bankomat. Ale to nie wszystko, poznaj wszystkie zalety BS Pay. Pobierz ją ze sklepu Google Play lub App Store i wygodnie płać tak jak lubisz.

Korzyści dla Ciebie

BLIK

generuj kody BLIK (nie dotyczy kart do kont firmowych)

płać zbliżeniowo smartfonem

znajdź najbliższy bezprowizyjny bankomat

włącz/wyłącz płatności zbliżeniowe, aktywuj kartę, ustal PIN i wiele więcej

Sprawdź co umożliwia aplikacja BS Pay

 • Aktywacja usługi BLIK.
 • Zarządzanie usługą BLIK w zakresie powiązania usługi ze wskazanym rachunkiem bankowym, z możliwością jego zmiany, prezentacja stanu dostępnych środków na rachunku oraz limitów usługi, dostęp do historii transakcji oraz blokowanie i odblokowywanie usługi.
 • Dodawanie, modyfikowanie oraz usuwanie mobilnej karty płatniczej z portfela.
 • Aktywacja karty płatniczej – bez konieczności kontaktowania się z infolinią banku.
 • Czasowe zablokowanie karty płatniczej – funkcja przydatna w sytuacji, kiedy zauważysz, że nie masz swojej karty płatniczej ale nie jesteś przekonany, że trwale ją utraciłeś. Po odnalezieniu karty nie musisz odbierać nowego plastiku – wystarczy że ją odblokujesz za pośrednictwem BS Pay. Czasowa blokada obejmuje transakcje wykonywane kartą płatniczą jak również telefonem.
 • Zablokowanie karty płatniczej – natychmiastowa i nieodwracalna blokada płatności kartą oraz jej odpowiednikiem w postaci tokena do płatności mobilnych w sytuacji np. zgubienia lub kradzieży karty.
 •  Zmianę kodu PIN karty.
 • Włączenie/Wyłączenie płatności zbliżeniowych na karcie. Wyłączenie płatności zbliżeniowych na karcie nie spowoduje zablokowania możliwości korzystania z płatności mobilnych.
 • Zarządzanie dziennymi limitami transakcji bezgotówkowych, gotówkowych oraz internetowych.
 • Prezentację historii (wydatków) transakcji kartowych – debetowych oraz kredytowych do 3 miesięcy wstecz.
 • Graficzną analizę transakcji kartowych (prezentowanie obciążeń na karcie z 3 miesięcy wstecz) w podziale na transakcje gotówkowe i bezgotówkowe.
 • Wyszukiwanie bezprowizyjnych bankomatów wraz z opcją nawigacji.
 • Prezentację stanu dostępnych środków .
01

Pobierz aplikację

Ściągnij i zainstaluj darmową aplikację BS Pay na telefonie – wymagany telefon z systemem Android min. 5.0 lub  iOS min.11.0.

02

Wprowadź kod

Wprowadź w telefonie kod aktywacyjny wygenerowany na portalu kartosfera.pl w zakładce „Aplikacja mobilna” po kliknięciu „Aktywuj nowe urządzenie”.

03

Utwórz PIN i aktywuj aplikację

Utwórz własny PIN i zaloguj się do aplikacji.  W portalu kartosfera.pl, w zakładce „Aplikacja mobilna” aktywuj zainstalowaną aplikację BS Pay.

01

Android

Dodaj kartę do Google Pay, przycisk znajduje się w aplikacji BS Pay pod wizerunkiem karty.
W trakcie dodawania karty poprzez BS Pay aplikacja może poprosić o zmianę ustawień płatności NFC, w menu „Dotknij i zapłać”, na Google Pay. Należy zezwolić na taką operację.
W celu wykonywania płatności mobilnych urządzenie musi posiadać technologię NFC.

02

Apple

Dodaj kartę do Apple Pay – otwórz aplikację Apple Watch w swoim iPhonie lub przejdź do ustawień w iPad, następnie otwórz sekcję „Wallet i Apple Pay”.
apple
W celu wykonywania płatności mobilnych urządzenie musi posiadać technologię NFC.

03

Płać wygodnie

Płać telefonem w sklepach stacjonarnych wybudzając go i zbliżając do terminala płatniczego. Nie musisz odblokowywać telefonu.
Korzystaj z płatności Google Pay / Apple Pay wszędzie tam gdzie widoczny jest jeden z tych symboli:
google pay apple pay

Jeśli już korzystasz z aplikacji BS Pay – ikona BLIK powinna być widoczna w prawym górnym rogu aplikacji. Nie widzisz jej – skontaktuj się z pracownikiem placówki banku prowadzącej Twój rachunek.

Jak aktywować BLIKA?

 • Pobierz i aktywuj aplikację mobilną BS Pay
 • Uruchom usługę BLIK akceptując Regulamin korzystania z Usługi BLIK dostępnej w aplikacji mobilnej BS Pay dla klientów banku z Grupy Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. oraz wybierając konto osobiste powiązane z tą usługą – z tego rachunku będą dokonywane transakcje za pośrednictwem usługi BLIK (jeśli posiadasz kilka kont osobistych, możesz swobodnie zmieniać rachunki, z których będą wykonywane transakcje BLIK)
 • Szczegółowa instrukcja uruchomienia BLIK-a na telefonie
 • Zacznij korzystać z BLIKA
blik

Przydatne informacje

Do pobrania

Przewiń do góry